EA Sports FC 24 za darmo na 10 godzin! Wystarczy mieć Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass lub EA Play

EA Sports FC 24 Xbox Game Pass EA Play

Premiera EA Sport FC 24, a więc następnej piłkarskiej gry od Electronic Arts zbliża się wielkimi krokami. Od wczoraj wszyscy zainteresowani trybem Ultimate Team mogą przygotowywać swoje kluby do nadchodzących zmagań. Posiadacze PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play mogą jednak skorzystać z wyjątkowej okazji, która czeka nich w Microsoft Store!

EA Sports FC 24 z 10-godzinną wersją próbną dla posiadaczy PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate i EA Play

EA Sports FC 24
EA Sports FC 24, Erling Haaland

Chodzi oczywiście o specjalny, przedpremierowy 10-godzinny dostęp próbny do EA Sports FC 24, który dostępny jest dla abonentów PC Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play. Innymi słowy, każdy, kto opłaca jedną z tych trzech subskrypcji, może rozpocząć swoją przygodę z grą już teraz i cieszyć się tym, co przygotowali „Elektronicy”.

Co więcej, posiadacze wymienionych abonamentów Microsoftu mogą liczyć na szereg dodatkowych bonusów w grze. Mowa o „pakiecie powitalnym”, zestawie „EA Play Footbal Revolution” oraz „Press Start to EA Play”. W ramach tychże profitów gracze otrzymają np. żetony umożliwiające rozpoczęcie zabawy w trybie Draft Ultimate Team.

Aby rozpocząć zabawę na konsolach Xbox, należy odnaleźć EA Sports FC 24 w wersji na swoją konsolę w Xbox Store i wybrać opcję „Bezpłatna wersja próbna”. Po instalacji na naszym urządzeniu gra będzie już w pełni gotowa do odpalenia wspomnianej wersji próbnej.

EA Sports FC 24 – trailer

Posiadacze konsol PlayStation też w pewnym stopniu mogą skorzystać z oferty, bo subskrypcja EA Play również jest dostępna na ich urządzeniach. W tym przypadku należy znaleźć w PS Store standardowe wydanie EA Sports FC 24 i wybrać przycisk z logiem subskrypcji od „Elektroników” i dopiskiem „Wczesny dostęp”.

W przypadku pecetów możliwość uzyskania wcześniejszego dostępu do tej najsłynniejszej gry piłkarskiej na świecie jest możliwa poprzez aplikację EA App. W tym przypadku trzeba jednak opłacać któryś z wariantów subskrypcji od Microsoftu lub EA Play.

Przeczytaj też: Gry podobne do God of War

Na koniec przypominamy, że EA Sports FC zadebiutuje już za równy tydzień, a więc 29 września 2023 roku. Od początku gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Wydanie na ostatnią wymienioną platformę doczekało się ponoć prawdziwej rewolucji, która powinna pozytywnie wpłynąć na wrażenia płynące z rozgrywki. Trzymamy za słowo!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.