EA potwierdza wielkie premiery. Do marca zagramy w 9 tytułów, a oto one

Dead Space

W ostatnim czasie Electronic Arts zajmuje się promowaniem FIFY 23. Jak wiadomo, to ostatnia odsłona marki od EA pod tą nazwą, bo od 2023 roku będziemy otrzymywać gry piłkarskie korzystające z tytułu EA Sports FC. Amerykańska korporacja omówiła ostatnio tryb kariery, a w międzyczasie poznaliśmy wyniki finansowe firmy.

REKLAMA

Need for Speed, remake Dead Space i więcej niespodzianek

EA – raport

W ich skład wchodzą oczywiście zestawienia nadchodzących produkcji wydawcy. Na jednej ze stron dokumentu możemy zauważyć, że jeszcze w tym kwartale (do końca września) będziemy mieli okazję zagrać w przywołaną już wyżej FIFĘ 23 oraz Madden NFL 23. W ostatnim kwartale tego roku otrzymamy z kolei nowego Need for Speeda, jak i NHL-a.

Jeszcze grubszy będzie pierwszy kwartał następnego roku kalendarzowego. Oprócz promowanego remake’a Dead Space sięgniemy również po PGA Tour, Super Mega Baseball i dwa niezapowiedziane jeszcze produkcje. Jeden z nich to tytuł partnera, a drugi dotyczy głównej marki. Wychodzi więc na to, że na Star Wars Jedi: Survivor poczekamy minimum do drugiego kwartału 2023 roku.

Sprawdź także: Gry na PS3

Nie licząc nadchodzących premier, szef Electronic Arts – Andrew Wilson – potwierdził, że korporacja bacznie przygląda się grom single-player. Jak stwierdził w trakcie przemów, produkcje dla pojedynczego gracza są „naprawdę ważną częścią EA”. Warto na koniec również zaznaczyć, że premiera z poprzedniego kwartału, czyli F1 22, przewyższyła oczekiwania korporacji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!