FIFA 23 z nowościami w trybie kariery. Gracze wcielą się w znanych trenerów

FIFA 23 tryb kariery

W zeszłym tygodniu do sieci trafił pierwszy gameplay z gry FIFA 23. Wczoraj natomiast na oficjalnym kanale EA Sports FIFA na YouTube pojawił się materiał poświęcony trybowi kariery. Opublikowane wideo pozwala sprawdzić, na jakie zmiany i nowości mogą liczyć entuzjaści wspomnianego wariantu zabawy.

REKLAMA

Electronic Arts prezentuje tryb kariery w FIFA 23

FIFA 23 – tryb kariery zwiastun

W trybie kariery FIFA 23 pojawi się m.in. nowa funkcja o nazwie „Playable Highlights”, dzięki której gracze będą mogli przejąć kontrolę nad drużyną wyłącznie w kluczowych momentach meczu. Opcja dostępna będzie również w karierze jednego zawodnika, w której użytkownicy będą mogli zdecydować, czy chcą rozegrać swoim piłkarzem całe spotkanie, czy tylko w chwilach, w których znajduje się on w centrum akcji.

Co ciekawe, w karierze jednego zawodnika w FIFA 23 gracze będą mieli wpływ na osobowość sterowanego przez siebie piłkarza. Wszystkie decyzje podejmowane zarówno na boisku, jak i poza nim będą skutkować otrzymaniem punktów w jednej z trzech kategorii, które będą zapewniać bonusy do konkretnych umiejętności.

Electronic Arts nie zapomniało również o miłośnikach kariery menedżera. W FIFA 23 po raz pierwszy gracze będą mogli wcielić się w znanego trenera. Zgodnie z przekazanymi informacjami w nadchodzącej odsłonie serii ma pojawić się ponad 350 prawdziwych menedżerów, a ponad 30 z nich otrzyma autentyczny wygląd. Użytkownicy otrzymają możliwość wcielenia się m.in. w Pepa Guardiole, Jurgena Kloppa, Thomasa Tuchela, Carlo Ancelottiego czy też Antonio Conte.

W trybie kariery FIFA 23 nie zabraknie też całej masy mniejszych zmian i usprawnień. Deweloperzy zapowiadają m.in. bardziej przejrzyste i intuicyjne menu, bardziej szczegółową analizę budżetu pozwalającą lepiej kontrolować budżet czy też wsparcie analityka transferowego, który oceni opłacalność danej transakcji.

Zobacz też: Monitor do PS5

Przypomnijmy, że FIFA 23 zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S już 30 września. Na platformie Google Stadia oraz Nintendo Switch pojawi się natomiast Edycja Legacy, która nie zaoferuje zbyt wielu zmian względem poprzedniej odsłony serii. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie w przyszłym miesiącu wrócić na wirtualną murawę.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!