Zawartość edycji kolekcjonerskiej Resident Evil 4 Remake — będzie figurka!

Resident Evil 4 Remake

Remake Resident Evil 4 został dopiero co zaprezentowany na gameplayu, a już teraz możemy poznać zawartość edycji kolekcjonerskiej gry. W jej skład będzie wchodzić kilka dodatków, w tym bardzo ładna figurka. Ktoś jest już gotowy na składanie zamówienia przedpremierowego?

Edycja kolekcjonerska Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake edycja kolekcjonerska
Resident Evil 4 Remake edycja kolekcjonerska

W skład edycji kolekcjonerskiej remake’u Resident Evil 4 wejdzie 7 elementów i sama gra. Poza grą do rąk kolekcjonerów trafi kilka gadżetów, z których żaden nie jest zbyt zaskakujący, acz całość prezentuje się naprawdę ciekawie. Można przyznać, że zawartość opakowania została zaprojektowana w podobny sposób, co w przypadku Resident Evil Village. Edycja kolekcjonerska Resident Evil 4 Remake będzie zawierać:

  1. Gra
  2. Steelbook
  3. Figurka
  4. Artbook
  5. Plakat
  6. Kolekcjonerskie pudełko
  7. Cyfrowy soundtrack
  8. Kod do aktywacji zawartości cyfrowej

Zobacz też: Jaki router do domu kupić

Całość została wyceniona za granicą na 249,99 dolarów amerykańskich, co w przeliczeniu za naszą rodzimą walutę daje kwotę około 1230 złotych. Premiera gry została zaplanowana na 24 marca 2023 roku. Gra trafi na PC, PS4, PS5 oraz Xbox Series X|S – wydanie na PS4 będzie można bezpłatnie zaktualizować do edycji na PS5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.