Elden Ring Colosseum dużą, darmową aktualizacją! DLC skupia się na trybie PvP w specjalnych arenach

elden ring colosseum

Twórcy Elden Ring ujawnili długo zapowiadane DLC do tej niezwykle ciepło przyjętej produkcji. Zgodnie ze wcześniejszymi przeciekami, nowa zawartość będzie związana z dotychczas pustą areną w świecie gry, gdzie stoczymy epickie walki z innymi graczami. 

Elden Ring Colosseum to pierwsze DLC do jednej z najlepszych gier tego roku — aktualizacja pozwoli nam walczyć z innymi graczami na nowych arenach

Zwiastun Elden Ring Colosseum

From Software ujawniłó nowy zwiastun, głoszący, że już jutro – 7 grudnia 2022 roku – zostanie wypuszczone pierwsze DLC do Elden Ring. Colosseum ma być darmową aktualizacją dla wszystkich, wprowadzającą ciekawe usprawnienia do rozgrywki PvP. Zyskamy dostęp do trzech aren — Limgrave, Leyndell i Caelid — gdzie stoczymy epickie pojedynki z innymi graczami. 

Obecnie PvP W Elden Ring opiera się przede wszystkim na inwazjach innych graczy — ot wchodzimy do świata drugiej osoby w trybie multiplayer i staramy się ją pokonać w walce. Alternatywnie sami możemy być ofiarą podobnego ataku lub zaprosić danego gracza do pojedynku.  

Zgodnie z przedstawionym filmem, Elden Ring Colosseum pozwoli na bardziej standaryzowane rozgrywki między postaciami w formacie 1v1 oraz 3v3. Niewykluczone, że tryb zostanie okraszony dodatkowymi mechanizmami pokroju wyszukiwania meczów, czy usprawnienie systemów rankingowych.

Zobacz też: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do Xbox One

Na razie nie mamy oficjalnego opisu Elden Ring Colosseum ani informacji o ewentualnej dodatkowej zawartości związanej z balansem lub nowościami PvE. Wszystkie najważniejsze informacje zostaną odkryte najpóźniej jutro.  Mimo wszystko fani już są zachwyceni nową zawartością od Hidetaki Miyazakiego i jego zespołu, którzy starają się robić gry po swojemu i zdecydowanie im to wychodzi.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z