Elden Ring Colosseum już dostępne! Gracze mogą rozpoczynać rywalizację w nowych trybach PvP

Elden Ring Colosseum

Deweloperzy ze studia From Software ujawnili wczoraj, że dziś Elden Ring wzbogacony zostanie pierwsze DLC zatytułowane Colosseum. Wraz z tą nowością w grze pojawiła się także dość konkretna aktualizacja wnosząca kilka wartościowych zmian. Gracze przemierzający świat wykreowany we współpracy z George’em R. R. Martinem powinni być jak najbardziej zadowoleni.

Elden Ring Colosseum wprowadza trzy nowe tryby starć PvP

Elden Ring Colosseum
Elden Ring Colosseum

Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami, aktualizacja zawierająca DLC Colosseum do Elden Ring jest już dostępna do pobrania. W ramach tego dodatku gracze mogą udać się na arenę w Limgrave, gdzie dostępne są dwa tryby gry — United Combat oraz Combat Ordeal. W tym przypadku mamy do czynienia z grupowymi zmaganiami, w których brać udział może wielu użytkowników jednocześnie. Zwolennicy pojedynczych starć z przeciwnikami powinni zaś udać się do Leyndel, gdzie znajduje się Royal Colosseum; tam bowiem można sprawdzić się w ramach trybu Duel Mode.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Poza tym, wraz z wprowadzeniem DLC pojawił się także szereg usprawnień w płynności gry, poprawiono balans rozgrywki oraz dodano kilka nowych opcji personalizacji wyglądu naszego bohatera. Aktualizacja wprowadzająca do Colosseum do Elden Ring dostępna jest na wszystkich platformach, na jakich ukazał się ostatni tytuł From Software. Zamierzacie przetestować najnowsze DLC do Elden Ring? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z