Niektórzy bossowie w Elden Ring zostali potajemnie osłabieni

Elden Ring

Wyniki sprzedaży Elden Ring mówią same za siebie — najnowsza gra From Software to prawdziwy hit. Studio cały czas rozwija swoją produkcję, wydając do niej nowe uaktualnienia. Wciąż świeża aktualizacja 1.04, będąca następcą wersji 1.03, wprowadza niespodziewaną modyfikację. Mimo że na liście zmian jej nie wymieniono, to jeden z fanów odkrył, że niektórzy bossowie w Elden Ring zostali osłabieni.

REKLAMA

Słabsi bossowie w Elden Ring za sprawią aktualizacji 1.04

Ukryte zmiany w aktualizacji 1.04 do Elden Ring, w tym słabsi bossowie

YouTuber Illusory Wall przeanalizował zawartość aktualizacji 1.04 do Elden Ring i omówił w swoim filmie ukryte zmiany, jakie zaszły w grze wraz z wypuszczeniem uaktualnienia. Najciekawszą nowością jest zdecydowanie osłabienie niektórych grupowych bossów, na co składają się dwie zmiany. AI wybranych „szefów” zostało zmodyfikowane, aby byli mniej agresywni, jeżeli nie są głównym atakującym w grupowej walce. Ponadto zredukowano liczbę przeciwników (bossów), którzy mogą być jednocześnie atakować gracza.

Przeczytaj też: Jak kupić tanio Elden Ring?

Kiedy jeden z bossów w grupowej walce atakuje gracza, po aktualizacji 1.04 pozostali wrogowie zazwyczaj się wycofują i grzecznie czekają na swoją kolej. Jak już ustaliliśmy, wymienione zmiany dotyczą tylko wybranych przeciwników. Niektóre grupowe walki doczekały się obu zmian (modyfikacji AI bossów oraz zmniejszenia liczby wrogów mogących jednocześnie naparzać gracza), a inne tylko jednej z nich. Oczywiście są też takie starcia, które mimo aktualizacji 1.04 wciąż pozostają takie same jak przed jej wydaniem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!