Elden Ring zmierza do Xbox Game Pass?! Microsoft rozbudził nadzieję graczy

Elden Ring Xbox Game Pass

Elden Ring to świetnie przyjęta przez graczy produkcja soulslike japońskiego studia FromSoftware. Złożony, mroczny świat fantasy doceniło wielu fanów gatunku, a tytuł zdobył nagrodę Gry Roku 2022 podczas The Game Awards. Teraz okazuje się, że być może Elden Ring trafi do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Tweet przedstawicielki Microsoftu sugeruje, że Elden Ring może pojawić się w Xbox Game Pass

Sarah Bond z Microsoftu udostępniła na swoim Twitterowym profilu wpis, który wywołał niemałe poruszenie wśród graczy. Emotikona starszej osoby, której towarzyszy pierścień oraz hashtag i logo Xbox, pojawiające się w połączeniu z grafiką Elden Ring dodaną w odpowiedzi do tweeta, sugerują bowiem możliwość pojawienia się tej gry w Xbox Game Pass – a przynajmniej tak twierdzą gracze. Jeśli to okazałoby się prawdą, usługa subskrypcyjna Microsoftu zyskałaby pierwszy tytuł od FromSoftware.

Wzbogacenie oferty Game Passa o Elden Ring na pewno ucieszyłoby wielu graczy korzystających z tej usługi. Gra zadebiutowała w lutym 2022 roku i cieszyła się ogromnym powodzeniem na rynku. W ciągu zaledwie jednego roku produkcja FromSoftware sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy. Deweloperzy pracują również nad DLC – Shadow of the Erdtree.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup Elden Ring

Mimo że na ten moment informacje są oparte na domysłach wynikających z tajemniczego tweeta, rozbudziło to nadzieje graczy, którzy entuzjastycznie zareagowali na możliwość pojawienia się Elden Ring w usłudze Xbox Game Pass. Pozostaje nam jedynie czekać na kolejne wieści ze strony Microsoftu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.