Elden Ring trafi do Xbox Game Pass? Wiceprezes Xboxa zabiera głos

Xbox Game Pass Elden Ring

Ostatnio Sarah Bond niejako rozpoczęła swoim tweetem spekulacje na temat Elden Ring w Xbox Game Pass. Sprawa zaszła na tyle daleko, że wiceprezes Xboxa musiała sprostować, co konkretnie miała na myśli. Tym samym potwierdziła też niejako, że najnowsza gra FromSoftware raczej nie pojawi się zbyt prędko w usłudze „Zielonych”.

Elden Ring nie znajdzie się w Xbox Game Pass

Niedawny tweet Sarah Bond, który podobno sugerował dodanie Elden Ring do biblioteki Xbox Game Pass, okazał się po prostu zabawą. Wiceprezes Xboxa wyjaśniła, że jest zwyczajnie fanką używania emoji, a zagadkę z ich wykorzystaniem ułożyła podczas długiego lotu samolotem.

Nie chciałam wprowadzać w błąd, zaczynając od kilku gier z Game Passa. To tylko zabawa o grach – bez ukrytych wiadomości o Game Passie lub czymkolwiek innym… Jestem fanką emoji. Podczas długiego lotu ułożyłam tę zagadkę z nazwami gier i emoji oraz postanowiłam podzielić się nią dla rozrywki.

Sarah Bond

Nie oznacza to oczywiście, że Elden Ring nigdy nie znajdzie się w ofercie Xbox Game Pass. Biorąc jednak pod uwagę rozgłos tej gry, raczej nie stanie się to wkrótce.

Z drugiej strony wydawcą produkcji jest Bandai Namco, które dodało do abonamentu Microsoftu kilka innych gier. Trzeba jednakże pamiętać, że wśród nich nie ma żadnego dzieła FromSoftware.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Elden Ring

W międzyczasie warto wspomnieć, że niebawem do subskrypcji Xbox Game Pass trafi inny soulslike, czyli Lies of P. Stanie się to już 19 września 2023.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.