Electronic Arts anulowało podobno więcej projektów. Zakończono prace nad Titanfall Legends

Titanfall 2

Ostatnio okazało się, że nie tylko Ubisoft zmienia swoje plany na przyszłość. Electronic Arts zapowiedziało koniec mobilnych wersji Apex Legends i Battlefielda. Według nowego raportu Bloomberg, za kulisami pożegnano się z jeszcze jednym projektem.

EA anulowało Titanfall Legends

Titanfall 2
Titanfall 2

Od pewnego czasu zespół 50 osób z Respawn Entertainment pracował podobno nad Titanfall Legends, grą single-player. Jest to prawdopodobnie ten sam projekt, który w lipcu 2021 roku zapowiadało studio, chwaląc się nowym tytułem w „wyjątkowym świecie”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety Titanfall Legends ostatecznie nie ujrzy światła dziennego. Przynajmniej nie w najbliższym czasie. Electronic Arts zrezygnowało z tego tytułu i wewnętrznie anulowało wczoraj dalsze prace.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Fani Titanfalla na pewno nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. Obie części były wychwalane przez wielu miłośników shooterów, a dwójka słynęła wręcz z doskonałej kampanii, która świetnie komplementowała pozostałe tryby.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.