Electronic Arts anulowało podobno więcej projektów. Zakończono prace nad Titanfall Legends

Titanfall 2

Ostatnio okazało się, że nie tylko Ubisoft zmienia swoje plany na przyszłość. Electronic Arts zapowiedziało koniec mobilnych wersji Apex Legends i Battlefielda. Według nowego raportu Bloomberg, za kulisami pożegnano się z jeszcze jednym projektem.

REKLAMA

EA anulowało Titanfall Legends

Titanfall 2
Titanfall 2

Od pewnego czasu zespół 50 osób z Respawn Entertainment pracował podobno nad Titanfall Legends, grą single-player. Jest to prawdopodobnie ten sam projekt, który w lipcu 2021 roku zapowiadało studio, chwaląc się nowym tytułem w „wyjątkowym świecie”.

Niestety Titanfall Legends ostatecznie nie ujrzy światła dziennego. Przynajmniej nie w najbliższym czasie. Electronic Arts zrezygnowało z tego tytułu i wewnętrznie anulowało wczoraj dalsze prace.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Fani Titanfalla na pewno nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. Obie części były wychwalane przez wielu miłośników shooterów, a dwójka słynęła wręcz z doskonałej kampanii, która świetnie komplementowała pozostałe tryby.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!