2 ciekawe gry za darmo od Epic Games Store!

Car Mechanic Simulator 2018

Tydzień temu w Epic Games Store rozdano bezpłatnie Supraland. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj Tim Sweeney i spółka rozdają kolejne dwie gry za darmo: Car Mechanic Simulator 2018 oraz A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition. Może i nie są to największe światowe hity, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Car Mechanic Simulator 2018 i A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition za darmo w Epic Games Store

Zwiastun A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition

Jak sama nazwa wskazuje, Car Mechanic Simulator 2018 to symulator mechanika samochodowego. Bez większego zaskoczenia, podczas zabawy będziemy pracować przy różnej maści samochodach, wymieniając ich części i tak dalej.

Z kolei A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition jest cyfrową wersją planszówki w uniwersum wykreowanego przez George’a R.R. Martina. Motywem przewodnim tej turowej strategii jest nic innego jak walka o dostanie się na Żelazny Tron.

Obie gry są obecnie dostępne za darmo w Epic Games Store. Można je pobrać bezpłatnie do 30 czerwca do godziny 17:00.

  1. Pobierz Car Mechanic Simulator 2018 z Epic Games Store – za darmo
  2. Pobierz A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition z Epic Games Store – za darmo

Nie jest to Minecraft za darmo czy darmowe GTA 5, ale mimo wszystko warto odebrać te produkcje. Następnymi bezpłatnymi grami w Epic Games Store będą Geneforge 1 – Mutagen oraz Iratus: Lord of the Dead. Pobierzemy je od 30 czerwca od godziny 17:00.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z