Słoneczna Grecja w Euro Truck Simulator 2! Zwiastun kolejnego DLC prezentuje malownicze krajobrazy

euro truck simulator 2 grecja

Euro Truck Simulator 2 to jedna z najlepiej ocenianych gier na platformie Steam. Produkcja reprezentuje gatunek symulatorów, a gracze wcielają się w rolę kierowcy ciężarówki i podróżują po wirtualnej Europie, przewożąc różne ładunki. Deweloperzy z SCS Software co jakiś czas dostarczają nowych rozszerzeń do gry i tym razem mają dla nas zwiastun DLC, które zabierze nas do Grecji.

Zwiastun Euro Truck Simulator 2 Grecja

Zwiastun Euro Truck Simulator 2 Grecja

Euro Truck Simulator 2 dopiero co otrzymał dodatek West Balkans, a SCS Software już ma dla graczy zwiastun kolejnego rozszerzenia. Tym razem deweloperzy zabiorą nas do malowniczej Grecji. Jak zapowiadają twórcy, DLC nie tylko oferuje urzekające krajobrazy, ale także zaprasza do odkrywania uroków niektórych wysp oraz 14 miast.

Rozszerzenie wprowadzi także do gry nowe gałęzie gospodarki. Pojawić się mają kompleksy hotelowe oraz tętniące życiem farmy bawełny. Entuzjastów symulatora z pewnością zainteresuje nowa zawartość w grze.

Zobacz też: Najlepsze gry na nudę

Niestety nie poznaliśmy jeszcze daty premiery DLC, które wprowadzi do Euro Truck Simulator 2 obszar Grecji. Na ten moment dodatek możemy jedynie dodać do listy życzeń na platformie Steam. Zainteresowani rozszerzeniem muszą zatem uzbroić się w cierpliwość.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.