Evil West na nowym materiale wideo. Zobaczcie obszerny gameplay z polskiej produkcji

Evil West

W zeszłym miesiącu deweloperzy ze studia Flying Wild Hog podzielili się kilkoma klimatycznymi zrzutami ekranu z gry Evil West. Wczoraj natomiast deweloperzy opublikowali obszerny materiał wideo poświęcony wspomnianej produkcji. Zainteresowani mogą więc po raz kolejny sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji, a trzeba przyznać, że całość zapowiada się naprawdę interesująco.

REKLAMA

Evil West zachwyca na nowych fragmentach rozgrywki

Evil West – gameplay

Wspomniane wideo składa się zarówno ze scenek przerywników, jak i fragmentów rozgrywki. Materiał pozwala przyjrzeć się poszczególnym elementom produkcji, w tym przede wszystkim krwawym starciom z oponentami, w których trakcie bohater korzysta z różnego rodzaju broni, gadżetów i umiejętności.

Mroczne siły opanowały Dziki Zachód. Jako jeden z ostatnich agentów sekretnej organizacji zwalczającej wampiry, stanowisz finalną linię obrony ludzkości przed zrodzonym w mroku złem. Stań do walki z przerażającymi krwiopijcami, by stać się Superbohaterem Dzikiego Zachodu i ocalić Zjednoczone Stany Ameryki!

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Kody do GTA 5

Evil West zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra miała zadebiutować na wymienionych platformach pod koniec bieżącego miesiąca, ale jakiś czas temu poinformowano, że na premierę gry będzie trzeba dwa miesiące dłużej. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie dać szansę nadchodzącej produkcji studia Flying Wild Hog.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!