Rewelacyjna polska gra od dzisiaj w Xbox Game Pass! Wielu graczy będzie wniebowziętych

Xbox Game Pass Evil West

Przedwczoraj Microsoft przedstawił światu kolejne gry w Xbox Game Pass na marzec i początek kwietnia 2024. Większość graczy jednogłośnie przyznała, że jest to najlepsza aktualizacja oferty od wielu miesięcy, z czym trudno się nie zgodzić. Po wczorajszym dodaniu do XGP The Quarry dzisiaj przyszła pora na kolejny hicior – tym razem prosto z Polski.

Evil West ląduje w Xbox Game Pass

Zwiastun Evil West

Evil West to ciepło przyjęte dzieło polskiego zespołu Flying Wild Hog. Akcja gry ma miejsce w alternatywnej wersji Dzikiego Zachodu, który to został opanowany przez… wampiry. Podczas zabawy obejmiemy kontrolę nad bohaterem zajmującym się eksterminacją krwiopijców.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Evil West pojawi się w ofercie Xbox Game Pass do końca dnia, zapewne przed 19:00. Za pośrednictwem subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Debiut tego tytułu w usłudze Amerykanów to nie lada gratka dla sporego grona odbiorców – już wczoraj informowaliśmy, że wielu graczy wprost nie mogło się doczekać, aż Evil West wyląduje w XGP.

A Wy zamierzacie sprawdzić, czy produkcja polskiego dewelopera rzeczywiście jest tak dobra, jak mówią jej oceny? Koniecznie napiszcie nam w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.