Evil West na kolejnych fragmentach rozgrywki. Nowy zwiastun prezentuje jednego z potworów

Evil West

W zeszłym miesiącu do sieci trafił obszerny gameplay z Evil West. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja studia Flying Wild Hog ma zadebiutować pod koniec listopada. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili ponownie przypomnieć graczom o swojej produkcji. Rodzimy deweloper opublikował nowy zwiastun, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Zainteresowani znów mogą więc sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji.

REKLAMA

Evil West otrzymało pierwszy zwiastun poświęcony bestiariuszowi

Evil West – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Powyższy materiał promocyjny skupia się na prezentacji potworów nazywanych Boo-Hag, które mają być w szczególności groźne w większych grupach. Wspomniane kreatury być może nie robią na pierwszy rzut oka większego wrażenia, ale potrafią skutecznie otoczyć gracza, a wówczas ich pokonanie ma być znacznie trudniejsze.

Najnowszy trailer jest pierwszym materiałem poświęconym bestiariuszowi gry Evil West. Można się więc spodziewać, że w najbliższych tygodniach deweloperzy ze studia Flying Wild Hog opublikują kolejne zwiastuny, prezentujące pozostałe potwory, z którym gracze będą musieli zmierzyć się we wspomnianej produkcji.

Zobacz też: Mody do GTA 5

Evil West powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera 22 listopada. Zamierzacie sprawdzić nowe dzieło twórców Shadow Warrior 3? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!