F1 Manager 2023 zapowiedziane! Nadchodzi kontynuacja gry, która nie spełniła oczekiwań twórców

F1 Manager 2023

Na początku roku Frontier Developments poinformowało, że F1 Manager 2022 nie spełniło oczekiwań i spowodowało znaczący spadek wartości studia. Rozczarowujące wyniki sprzedaży wspomnianej produkcji nie zraziły jednak deweloperów. Wczoraj doszło bowiem do zapowiedzi F1 Manager 2023, które ponownie pozwoli graczom wcielić się w menedżera zespołu kierowców rywalizujących w Formule 1.

F1 Manager 2023 od studia Frontier Developments nadchodzi. Zwiastun i przybliżona data premiery

F1 Manager 2023 – pierwszy zwiastun

W F1 Manager 2023 użytkownicy otrzymają możliwości kierowania wybraną drużyną F1. Podczas rozgrywki gracze będą zarządzać wszystkimi aspektami swojego zespołu nie tylko na torze, ale także w fabryce oraz warsztacie. Produkcja Frontier Developments pozwoli bowiem m.in. kierować personelem i obiektami oraz budować i ulepszać bolidy.

Nie zabraknie też nowości. W F1 Manager 2023 pojawi się bowiem tryb „Powtórka z wyścigu”. We wspomnianym wariancie zabawy gracze „zbudują swoje dziedzictwo” i będą mieli okazję ponownie przeżyć „najważniejsze momenty” 74. sezonu Mistrzostw Świata Formuły 1.

Ekscytujący świat wyścigów Formula 1 ożywa w nowym sezonie w grze F1 Manager 2023. 23 wyścigi, sześć sprintów F1, nowe bolidy, nowe tory, w tym tor uliczny Las Vegas, nowi kierowcy, nowe wyzwania… Twoje dziedzictwo zaczyna się tutaj!

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

F1 Manager 2023 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach latem 2023 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak znana.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.