Fable naprawdę ma taką grafikę. Twórca exclusiva na Xboxa zapewnia fanów na Twitterze

Fable

Ostatni Xbox Games Showcase zaczął się wyśmienicie. Na pierwszy ogień zaprezentowano wtedy Fable, czyli jedną z najbardziej oczekiwanych gier Microsoftu. Gracze szybko zaczęli zastanawiać się, czy gra rzeczywiście wygląda aż tak dobrze, więc na ich obawy odpowiedział im teraz jej twórca na Twitterze.

Twórca Fable zapewnia o wysokiej jakości graficznej gry

Trzeba przyznać, że obawy graczy mogą mieć swoje uzasadnienie. Fable rzeczywiście może wyglądać na pierwszy rzut oka jak nieco podrasowana na rzecz prezentacji gra.

Jak jednak twierdzi Lukas Koelz z tworzącego ją Playground Games, Fable naprawdę graficznie stoi na poziomie zaprezentowanym przez ostatni zwiastun. Na Twitterze zdradził on nam ostatnio, że niewierzący w to ludzie są dla niego jednym z największych komplementów.

Jeżeli zapewnienia te się potwierdzą, bez wątpienia będziemy mieli do czynienia z jedną z najładniejszych produkcji całej generacji. Na sprawdzenie tego osobiście będziemy niestety najpewniej musieli poczekać jeszcze sporo.

Zobacz też: Komendy do The Sims 3

Kup Xbox Series X

Póki co w kwestii wydania Fable wiadomo bowiem tylko jedno. Gra trafi na PC oraz Xboxy Series X|S oraz naturalnie od początku znajdzie się w ofercie biblioteki Xbox Game Pass. Jej data premiery pozostaje wciąż nieznana.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.