Fable i South of Midnight z premierą szybciej, niż zakładano? Wszystko okaże się już w niebawem

Wielkimi krokami zbliża się Xbox Games Showcase 2024, czyli bodaj najważniejsza branżowa impreza dla każdego fana konsol od Microsoftu. Jeszcze wczoraj dowiedzieliśmy się, że cały pokaz ma trwać około 2 godziny, a w trackie ma zostać zaprezentowanych przeszło 30 gier. Najnowsze informacje wskazują, że podczas wydarzenia dowiemy się czegoś więcej na temat dwóch wyczekiwanych gier prosto od Xbox Game Studios.

Xbox Games Showcase 2024 może przynieść nowe wieści na temat Fable i South of Midnight

Zwiastun Fable

Do bardzo ciekawych informacji dotarł Tom Warren, który w najnowszym raporcie, jaki pojawił się na łamach The Verge (via Gaming Bolt), podczas niedzielnego Xbox Games Showcase powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat terminów premier dwóch gier — Fable oraz South of Midnight. Zgodnie z uzyskanymi przez brytyjskiego dziennikarza wieściami obie pozycje planowo mają zadebiutować w 2025 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiele osób zaczęło się też zastanawiać, czy pozycje te zadebiutują na platformach innych niż PC oraz Xbox. W tej materii raczej nie będzie wielkim zaskoczeniem stwierdzenie, że — zgodnie z najnowszymi informacjami — nie ma planów wydawania ich poza ekosystemem Xbox i komputerami osobistymi.

Po samym pokazie powinniśmy się także spodziewać zapowiedzi także wielu innych gier, z czego najciekawszymi zdają się Gears 6, Avowed, Indiana Jones i Wielki Krąg oraz DOOM The Dark Ages. Wszystko jednak okaże się w najbliższą niedzielę, 9 czerwca od godziny 19:00 czasu polskiego.

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.