Xbox Games Showcase może zrobić prawdziwą furorę! Firma ma zaprezentować aż 30 gier

Xbox

Wielkimi krokami zbliża jedno z ważniejszych wydarzeń dla każdego fana konsol od Microsoftu, czyli Xbox Games Showcase. Dość dużo mówi się o tym, że gigant przymierza się nie tylko do sprezentowania swojej społeczności gry-niespodzianki, ale także zapowie swoja kolejną konsolę. Najnowsze doniesienia wskazują, że firma faktycznie ma ambitny harmonogram, bo w ciągu dwóch godzin chce zapowiedzieć 30 gier.

Xbox Games Showcase może być najciekawszym wydarzeniem 2024 roku dla wielu fanów konsol od Microsoftu

Xbox Games Showcase 2024
Xbox Games Showcase 2024

Zgodnie z informacjami, jakie pozyskał Jeff Grubb nadchodzące Xbox Games Showcase będzie trwać około 2 godziny, a w trakcie pokazu ma zostać zaprezentowane 30 gier. Według dziennikarza wiele z tych pozycji ma być zupełnie nowych i jeszcze niezapowiadanych przez giganta z Redmond.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie zamierzam niczego zdradzać, ale liczby, które słyszę, mówią o około 2 godzinach i 30 grach, a co najmniej kilka z nich to gry, o których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy.

Jeff Grubb

Wiele więc wskazuje na to, że Microsoft chce postawić na niespodzianki, które mogą przypaść do gustu wielu graczom. Na pewno miłą niespodzianką byłby zapowiedzi takich gier jak Gears of War 6 czy Doom The Dark Ages, o których plotkuje się w naszej branży już od pewnego czasu.

Samo wydarzenie Xbox Games Showcase odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2024 roku. Spodziewacie się jakiś konkretnych zapowiedzi? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.