Fallout 4 doczeka się nowej aktualizacji. Trafi też na PS4 i Xboxa One

Fallout 4

Next-genowa aktualizacja Fallouta 4 nie poszła po myśli Bethesdy, a gracze zaczęli szukać sposobów na przywrócenie gry do poprzedniego stanu. Wydaje się jednak, że twórcy wiedzą o zaistniałych problemach. Przynajmniej na tyle, że wkrótce produkcja ta doczeka się nowego patcha.

Bethesda zapowiada nową aktualizację do Fallouta 4

Kurz po serialowym Falloucie nieco opada, ale czwarta odsłona serii nadal utrzymuje wysoką popularność. Dlatego też Bethesda postanowiła nadal naprawiać grę po ostatniej next-genowej łatce.

Dziś zapowiedziano bowiem, że Fallout 4 doczeka się nowej aktualizacji. Ta pojawi się już w poniedziałek 13 maja.

Deweloperzy obiecują nam nowe ustawienia dla opcji graficznych oraz wydajnościowych. Ponadto łatka będzie zawierać również naprawy błędów oraz pozostałe poprawki.

I to w zasadzie tyle. Komunikat Bethesdy nie zawiera żadnych większych konkretów, ale warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. Twórcy obiecują nam, że uaktualnienie trafi na wszystkie platformy. A to oznacza, że doczekają się go też PS4 i Xbox One.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.