Dzięki serialowi odkryto buga w Fallout 4. Gra ma zepsute osiągnięcia na Xboxach

Fallout 4

Fallout przeżywa drugą młodość dzięki wydanemu niedawno serialowi Amazona. W związku z tym gracze rzucili się, aby ponownie ogrywać wszystkie gry z serii. Popularność ta pozwoliła na odkrycie, że czwarta odsłona serii ma zepsute osiągnięcia na Xboxach.

Zepsute osiągnięcia w Falloucie 4 na Xboxach

Fallout 4 również zalicza wzrost liczby graczy na fali popularności serialu. Dzięki temu przyjrzano się sprawie zepsutych osiągnięć w grze na Xboxach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się bowiem, że na konsolach Microsoftu ostatnie osiągnięcie zostało odblokowane 30 marca. Od tego czasu nikt nie odblokował ani jednego osiągnięcia.

Bethesda zdaje sobie sprawę z tego problemu. Deweloperzy badają już sprawę, więc jej naprawa zapewne będzie częścią zaplanowanej na 25 kwietnia next-genowej aktualizacji gry.

Do tego czasu gracze muszą się pogodzić z brakiem osiągnięć. Nadmieńmy, że problem ten dotyczy wyłącznie Xboxów – trofea na innych platformach można odblokowywać w standardowy sposób.

Źródło: TrueAchievements

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.