Fallout 76 otrzymał darmowy tydzień rozgrywek. Bethesda świętuje premierę serialu

Fallout 76

Fallout to marka, która ostatnimi czasy jest na ustach wielu. Wszystko to za sprawą świetnie przyjętego serialu bazującego na serii gier od Bethesdy, który to swoją premierę miał 10 kwietnia 2024 roku. Sytuację naturalnie wykorzystuje wydawca gry i tak oto niedawno została ogłoszona data premiery next-genowej aktualizacji dla Fallout 4, a Fallout 76 właśnie otrzymał darmowy tydzień rozgrywek.

Fallout 76 można sprawdzić za darmo przez cały tydzień

Darmowy tydzień rozgrywek w Fallout 76 wystartował i trwa w najlepsze. Wszyscy chętni, w dniach od 11 do 18 kwietnia 2024 roku mogą sprawdzić pozycję w wersji na PC (Steam), Xboxy One oraz PS4. Oznacza to, że do zabawy nie jest wymagany żaden abonament ani inna płatna usługa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Serial Fallout zaliczył bardzo udany start, zbierając pochwały zarówno od recenzentów jak i od fanów. W związku z tym Bethesda korzysta z sytuacji, aby promować gry z tej serii. Niedawno sama gra Fallout 76 była dostępna za darmo, a teraz pozycja otrzymała darmowy tydzień rozgrywek.

Na koniec warto przypomnieć, że Fallout 76 nie miał łatwych początków. Produkcja borykała się bowiem z licznymi błędami oraz potężną krytyką ze strony fanów. Deweloperzy jednak wzięli się do roboty i doprowadzili tytuł do stanu, który sprawia, że granie w niego to sama przyjemność.

A Wy graliście kiedykolwiek w Fallout 76? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Gaming Bolt

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.