Fallout wchodzi we współpracę z inną dużą grą! Ikoniczny strój już niedługo trafi do fanów

Fallout Fortnite

Seria Fallout od początku kwietnia przeżywa odrodzenie za sprawą serialu stworzonego przez Amazon. Sukces tej produkcji był tak duży, że gry z tego postnuklearnego cyklu zdominowały kwietniowe zestawienie najlepiej sprzedających się tytułów w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że to nie koniec ekspansji Fallouta, gdyż właśnie zaprezentowano nowe skórki do Fortnite, inspirowane pancerzami wspomaganymi z produkcji Bethesdy.

Fortnite otrzyma pancerze wspomagane z Fallouta

Seria Fallout zaliczyła niedawno swój debiut na ekranie telewizorów, który okazał się nie lada sukcesem. Teraz twórcy z Bethesdy postanowili kuć żelazo, póki gorące i wejść we współpracę z Epic Games. Do największego hitu studia Tima Sweeneya ma trafić zawartość inspirowana postapokaliptycznym cyklem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na krótkim filmie zamieszczonym na oficjalnym koncie Fortnite w serwisie X/Twitter zaprezentowano 5 postaci ubranych w klasyczne pancerze wspomagane model T-60. Potwierdza to zatem crossover między tymi dwoma wielkimi markami. Ten trafi do gry prawdopodobnie już przy okazji Rozdziału 3 Sezonu 5, który swoją premierę będzie mieć już jutro, 23 maja 2024 roku.

Na razie nie wiadomo co jeszcze prócz skórek trafi do gry, jednak patrząc po poprzednich tego typu specjalnych wydarzeń, można się domyślać, że fani otrzymają również bronie i inne przedmioty inspirowane Falloutem.

Warto przypomnieć, że Fortnite może już niedługo otrzymać spore zmiany. W niedawnym przecieku poinformowano, że gra może dostać m.in. aktualizację interfejsu.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.