Fallout Shelter z nową aktualizacją! Do gry trafiła zawartość z serialu

Fallout Shelter aktualizacja serial

Dzięki premierze serialu gry z serii Fallout ponownie stały się niesamowicie popularne. Warto więc przypomnieć graczom o istnieniu mobilnej odsłony cyklu – Fallout Shelter. Tym bardziej że doczekała się ona aktualizacji związanej z produkcją Amazona.

Fallout Shelter – aktualizacja dodaje zawartość z serialu Amazona

 Fallout Shelter aktualizacja serial
Fallout Shelter

Trzeba przyznać, że chyba nie mogło być lepszego czasu dla fanów Fallouta. Serial bije rekordy popularności, więc gracze chcą odświeżyć sobie każdą część serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto Bethesda poinformowała też, że Fallout 4 doczeka się next-genowej aktualizacji. To jednak niejedyna gra, która została uaktualniona.

Kolejny update dotyczy Fallout Shelter. Do gry trafiła już zawartość inspirowana serialem – 8 zadań, nowe lokacje oraz 6 mieszkańców krypty do odblokowania, wliczając w to Lucy oraz Ghula.

Ponadto produkcja oferuje już także motywy, uzbrojenie i stroje z serialu. Dodatkowo fani mają szansę na zdobycie przedwojennego stroju kowboja, rewolweru Ghula i sukni ślubnej z pasem z nabojami. Każdy, kto zaloguje się do gry między 9 kwietnia a 7 maja, otrzyma również strój mieszkańca Krypty 33.

Trzeba więc przyznać, że aktualizacja jest dosyć obszerna. Nie pozostaje już nic innego, niż tylko grać!

Źródło: Bethesda

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.