Far Cry 5 otrzyma aktualizację na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ubisoft świętuje 5. urodziny gry

Far Cry 5

Według nieoficjalnych informacji Ubisoft pracuje obecnie nad dwoma nowymi grami z serii Far Cry. Francuska firma nie zapomina jednak również o starszych odsłonach wspomnianego cyklu. Wydawca postanowił bowiem sprawić niespodziankę wszystkim miłośnikom Far Cry 5 i uczcić zbliżające się 5. urodziny produkcji.

Far Cry 5 doczeka się „wysoce pożądanej funkcji” na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Ubisoft poinformował, że Far Cry 5 doczeka się niebawem „wysoce pożądanej funkcji” na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wydawca z pewnością ma na myśli aktualizację dedykowaną dla konsol dziewiątej generacji Sony i Microsoftu, której od jakiegoś czasu domagają się fani gry. Patch powinien zostać udostępniony w ciągu najbliższych trzech tygodni.

Witaj w Hope County w stanie Montana – krainie ludzi wolnych i dzielnych, ale i kolebce fanatycznego kultu Bramy Edenu. Stań do walki z przywódcą kultu, Josephem Seedem, oraz jego rodzeństwem – Heroldami, by wzniecić ruch oporu i oswobodzić lokalną społeczność.

– informuje opis gry w Xbox Store.

Zobacz też: Najlepsze gry bijatyki

Far Cry 5 zadebiutował pod koniec marca 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Warto także pamiętać, że produkcja Ubisoftu od lipca ubiegłego roku dostępna jest również w bibliotece Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.