Far Cry 6: Lost Between Worlds na rozgrywce. Zobaczcie długi gameplay z surrealistycznego dodatku

Far Cry 6 Lost Between Worlds

Zgodnie z zapowiedzią już jutro – 6 grudnia – na rynku zadebiutuje Far Cry 6: Lost Between Worlds, czyli surrealistyczny dodatek do najnowszej odsłony serii Far Cry. Dziś natomiast redakcja IGN postanowiła opublikować obszerny gameplay ze wspomnianego rozszerzenia. Dzięki materiałowi zainteresowani mogą sprawdzić, jak DLC prezentuje się w akcji i zdecydować, czy warto zdecydować się na jego zakup.

Gameplay prezentuje pierwsze 15 minut z dodatku Lost Between Worlds do gry Far Cry 6

Far Cry 6: Lost Between Worlds – gameplay

Zaprezentowany powyżej gameplay pokazuje blisko 15 minut rozgrywki z Far Cry 6: Lost Between Worlds i pozwala zaznajomić się z samym początkiem nowej historii. Sam pomysł i świat, w którym rozgrywa się dodatek, może wydawać się całkiem interesujący. Niestety w tym przypadku gracze nie mają co liczyć na interesującą i złożoną fabułę, a sam dodatek skierowany jest przede wszystkim do największych fanów marki i najnowszej odsłony serii. Warto jednak rzucić okiem na wideo i samodzielnie podjąć decyzję o zakupie rozszerzenia.

Przejdź 15 śmiertelnie niebezpiecznych prób w tym nowym rozdziale historii, przez który przeprowadzi cię Dani Rojas. To tętniące akcją wyzwanie, w którym zmierzysz się z zabójczymi kryształowymi wrogami, twoja postać podąży różnymi drogami, zdobędziesz wiedzę o świecie, a w trakcie rozgrywki czekać cię będą liczne próby. Wykaż się sprytem, umiejętnościami i pokonaj samą śmierć – albo przepadnij na zawsze.

– głosi opis dodatku.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Nintendo Switch

Far Cry 6: Lost Between Worlds zadebiutuje jutro na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Dodatek będzie można kupić jako samodzielny produkt w cenie 79,99 złotych. Dodatek dostępny będzie również jako element przepustki sezonowej, a po premierze dostęp do rozszerzenia otrzymają także subskrybenci Ubisoft+.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z