Far Cry 6: Lost Between Worlds na rozgrywce. Zobaczcie długi gameplay z surrealistycznego dodatku

Far Cry 6 Lost Between Worlds

Zgodnie z zapowiedzią już jutro – 6 grudnia – na rynku zadebiutuje Far Cry 6: Lost Between Worlds, czyli surrealistyczny dodatek do najnowszej odsłony serii Far Cry. Dziś natomiast redakcja IGN postanowiła opublikować obszerny gameplay ze wspomnianego rozszerzenia. Dzięki materiałowi zainteresowani mogą sprawdzić, jak DLC prezentuje się w akcji i zdecydować, czy warto zdecydować się na jego zakup.

Gameplay prezentuje pierwsze 15 minut z dodatku Lost Between Worlds do gry Far Cry 6

Far Cry 6: Lost Between Worlds – gameplay

Zaprezentowany powyżej gameplay pokazuje blisko 15 minut rozgrywki z Far Cry 6: Lost Between Worlds i pozwala zaznajomić się z samym początkiem nowej historii. Sam pomysł i świat, w którym rozgrywa się dodatek, może wydawać się całkiem interesujący. Niestety w tym przypadku gracze nie mają co liczyć na interesującą i złożoną fabułę, a sam dodatek skierowany jest przede wszystkim do największych fanów marki i najnowszej odsłony serii. Warto jednak rzucić okiem na wideo i samodzielnie podjąć decyzję o zakupie rozszerzenia.

Przejdź 15 śmiertelnie niebezpiecznych prób w tym nowym rozdziale historii, przez który przeprowadzi cię Dani Rojas. To tętniące akcją wyzwanie, w którym zmierzysz się z zabójczymi kryształowymi wrogami, twoja postać podąży różnymi drogami, zdobędziesz wiedzę o świecie, a w trakcie rozgrywki czekać cię będą liczne próby. Wykaż się sprytem, umiejętnościami i pokonaj samą śmierć – albo przepadnij na zawsze.

– głosi opis dodatku.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Nintendo Switch

Far Cry 6: Lost Between Worlds zadebiutuje jutro na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Dodatek będzie można kupić jako samodzielny produkt w cenie 79,99 złotych. Dodatek dostępny będzie również jako element przepustki sezonowej, a po premierze dostęp do rozszerzenia otrzymają także subskrybenci Ubisoft+.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.