Data premiery FIFA 23 właśnie wyciekła? Wszystko na to wskazuje!

FIFA 23

Wygląda na to, że data premiery FIFA 23 właśnie wyciekła. Wczoraj to samo źródło udostępniło m.in. pierwszy screen z nadchodzącej gry EA oraz okładki wersji beta, które niedługo później zostały zdjęte z Twittera na wniosek właściciela praw autorskich. To znacznie zwiększa wiarygodność przecieku — zarówno wczorajszego, jak i dzisiejszego.

FIFA 23 — data premiery najprawdopodobniej przestała być tajemnicą

EA SPORTS™ FIFA 23 (Release Date: September 30) | XBOX

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) July 14, 2022

EA SPORTS™ FIFA 23 (Release Date: September 30) | XBOX

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) July 14, 2022

Aggiornamenti Lumia, dobrze znany insider związany z ekosystemem Microsoftu ogłosił, że data premiery FIFA 23 została ustalona na 30 września 2022 roku. Mężczyzna najprawdopodobniej dokopał się do tej informacji na serwerach Microsoftu. Debiut ostatniej FIFY od EA w tym okresie pozwoliłby firmie uchronić się przed październikową gorączką premier, a nie da się ukryć, że brzmi to sensownie.

Przeczytaj też: Dysk do Xbox Series X|S

Mimo że data premiery FIFA 23 nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Electronic Arts, to doniesienie Aggiornamenti Lumia wydaje się niezwykle prawdopodobne. W każdym razie: na ten moment nie można brać niczego za pewnik. Jeżeli jednak insider ma rację, to zapewne już w najbliższym czasie samo EA puści parę z ust.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z