FIFA 23 na pierwszym screenie! Poznaliśmy też okładkę bety i rozmiar gry

FIFA 23

FIFA 23 będzie ostatnią grą z serii stworzoną i wydaną przez Electronic Arts. Mimo że o samej grze jeszcze niewiele wiadomo, to dzisiaj do sieci wyciekł pierwszy screen oraz okładki bety nadchodzącej odsłony szalenie popularnego cyklu. Co więcej, poznaliśmy też wagę testowej wersji gry na konsolach Microsoftu.

FIFA 23 — screen, okładka bety i rozmiar gry

FIFA 23
Pierwszy screen z FIFA 23

Znany insider Aggiornamenti Lumia umieścił na swoim profilu na Twitterze pierwszy screen z FIFY 23, którego można zobaczyć powyżej. Grafika została najpewniej wyciągnięta z serwerów Microsoftu, tak samo jak okładki wersji beta nadchodzącej produkcji Electronic Arts. Je z kolei można obejrzeć poniżej.

Aggiornamenti Lumia dodał też, że zamknięta beta FIFY 23 na Xbox One waży 37,31 GB, natomiast wersja na Xbox Series X|S zajmie 38,85 GB miejsca na dysku. Na ten moment nie wiadomo, kiedy EA zamierza wystartować z testami, choć niewykluczone, że już na dniach.

Tom Henderson — inny znany insider — napisał na Twitterze, że dziennikarze mogą już testować FIFĘ 23 w wersji beta. To z kolei sugeruje, że zwykli gracze raczej nie będą musieli już przesadnie długo czekać.

Press and creators get hands-on today with FIFA 23 today.

More info to follow. pic.twitter.com/4D1je4pFuu

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) July 14, 2022

Press and creators get hands-on today with FIFA 23 today.

More info to follow. pic.twitter.com/4D1je4pFuu

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) July 14, 2022

Przeczytaj też: Klawiatura gamingowa — najlepsze modele

Zamierzacie sprawdzić FIFĘ 23, gdy już w końcu się ukaże? Dajcie znać w komentarzach poniżej, czego oczekujecie po ostatniej odsłonie serii od EA!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z