FIFA 23 na pierwszym screenie! Poznaliśmy też okładkę bety i rozmiar gry

FIFA 23

FIFA 23 będzie ostatnią grą z serii stworzoną i wydaną przez Electronic Arts. Mimo że o samej grze jeszcze niewiele wiadomo, to dzisiaj do sieci wyciekł pierwszy screen oraz okładki bety nadchodzącej odsłony szalenie popularnego cyklu. Co więcej, poznaliśmy też wagę testowej wersji gry na konsolach Microsoftu.

FIFA 23 — screen, okładka bety i rozmiar gry

FIFA 23
Pierwszy screen z FIFA 23

Znany insider Aggiornamenti Lumia umieścił na swoim profilu na Twitterze pierwszy screen z FIFY 23, którego można zobaczyć powyżej. Grafika została najpewniej wyciągnięta z serwerów Microsoftu, tak samo jak okładki wersji beta nadchodzącej produkcji Electronic Arts. Je z kolei można obejrzeć poniżej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aggiornamenti Lumia dodał też, że zamknięta beta FIFY 23 na Xbox One waży 37,31 GB, natomiast wersja na Xbox Series X|S zajmie 38,85 GB miejsca na dysku. Na ten moment nie wiadomo, kiedy EA zamierza wystartować z testami, choć niewykluczone, że już na dniach.

Tom Henderson — inny znany insider — napisał na Twitterze, że dziennikarze mogą już testować FIFĘ 23 w wersji beta. To z kolei sugeruje, że zwykli gracze raczej nie będą musieli już przesadnie długo czekać.

Przeczytaj też: Klawiatura gamingowa — najlepsze modele

Zamierzacie sprawdzić FIFĘ 23, gdy już w końcu się ukaże? Dajcie znać w komentarzach poniżej, czego oczekujecie po ostatniej odsłonie serii od EA!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.