FIFA 23 i Need for Speed: Unbound z prezentacją w lipcu? Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Need for Speed

Nadchodzący miesiąc będzie bardzo gorący dla osób przepadających za markami Electronic Arts. Już kilka dni temu ujawniono, że w nadchodzących tygodniach zostanie zaprezentowane Skate 4, a teraz dowiadujemy się, że EA prawdopodobnie szykuje na lipiec także prezentację FIFY 23 i nowego Need for Speeda.

Nowy Need for Speed, FIFA 23 i Skate 4 prawdopodobnie powstają w EA

Autorem doniesień jest niezawodny Tom Henderson. Insider stwierdził, że nowa odsłona wyścigowej serii prawdopodobnie będzie nosić podtytuł „Unbound”, co po połączeniu kropek daje nam tytuł Need for Speed: Unbound.

Ma on zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Jeffa Grubba przyjąć stylizowaną estetykę łącząca fotorealistyczną grafikę z elementami anime. Podczas driftowania czy szybkiej jazdy spod naszych kół/rury wydechowej ma unosić się dym przypominający „płomienie z kreskówek”. Brzmi to dość nietypowo, ale EA ma postawić na powiew świeżości w marce.

Dużą funkcją w potencjalnym Need for Speed: Unbound mają być specjalne spotkania na mapie, dzięki którym gracze zintegrują się i wezmą udział w wyjątkowych wyścigach. Tory mają być dość unikalne, a na mapie gry ma jeździć ogromny pociąg.

Z kolei FIFA 23 (ostatnia odsłona piłkarskiej serii pod tą nazwą) ma – według Toma Hendersona – wprowadzić żeńskie ligi, jednocześnie ujednolicając produkcję. Prawdopodobnie nie zabraknie systemu cross-play, który pozwoli zmierzyć się graczom korzystającym z różnych platform.

Sprawdź także: Jak pobrać Minecraft za darmo?

FIFA 23, Skate 4 oraz nowy Need for Speed mają zostać przedstawione społeczności w drugiej połowie lipca. Wiadomo, że wydawca nie postawi na wielkie EA Play Live, więc możliwe, że każdy z tytułów otrzyma swoje własne wydarzenie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z