Rewolucja czy ewolucja? Porównanie graficzne gier FIFA 22 i FIFA 23

FIFA 23

Koniec września przyniesie ze sobą premierę najnowszej odsłony popularnej serii gier o piłce nożnej. W sieci pojawiło się już graficzne porównanie FIFY 23 z ubiegłoroczną odsłoną. Czy gracze zauważą wizualne różnice?

FIFA 22 vs. FIFA 23

Porównanie gier FIFA 23 i FIFA 22

Część społeczności graczy od lat naśmiewa się z rokrocznie wydawanych odsłon serii FIFA, wskazując na niewielką liczbę zmian w kolejnych odsłonach serii. W sieci znaleźć można niezliczone komentarze odnoszące się do nowych części jako jedynie aktualizacji składów, a nie pełnoprawnych gier. Właśnie dlatego do sieci trafiło porównanie graficzne FIFY 23 z ubiegłoroczną edycją. Czy zmiany mocno rzucają się w oczy?

Zobacz też: Najlepsze mapy do Minecraft

Najwięcej uwagi zwraca murawa. Twórcy gry zdążyli się już pochwalić systemem „destrukcji” podłoża, które w dynamiczny sposób reaguje na boiskowe wydarzenia — wślizgi czy kopnięcia. Faktycznie da się zauważyć efekty zagrań, które niszczą trawę na boisku. Poza tym zmiany jawią się jako kosmetyczne. Niektórzy stwierdzili, że twarze pewnych zawodników mają już dobrych kilka lat i przydałaby się im aktualizacja…

Premiera gry już 30 września 2022 roku. Tymczasem fani mogą rozpocząć przygodę w trybie Ultimate Team za pomocą tegorocznej aplikacji WebApp, jak i 10-godzinnej wersji trial FIFA 23 dostępnej za pomocą EA Play i Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.