FIFA 23 na pierwszym gameplayu. Twórcy opowiadają o nowościach

FIFA 23

FIFA 23 to bardzo głośna premiera, której wyczekuje wiele osób. Ostatnio dostaliśmy pierwszy zwiastun nadchodzącej gry EA, a teraz udostępniono pierwszy gameplay. Doskonale pokazuje on, czego możemy się spodziewać po kolejnej odsłonie piłkarskich zmagań.

FIFA 23 – gameplay pokazuje rozgrywkę, a twórcy zabierają głos

Pierwszy gameplay z FIFA 23

Na oficjalnym kanale Electronic Arts w serwisie YouTube udostępniono pierwszy obszerny gameplay z FIFY 23. Na umieszczonym wyżej materiale wideo możemy zobaczyć grę w akcji, a także posłuchać o nowościach, które do niej trafią. A skoro o nowościach mowa, to w tegorocznej odsłonie możemy liczyć m.in. na masę nowych animacji czy możliwość wykonywania mocniejszych wślizgów.

Co ciekawe, twórcy zapowiadają też, że wszyscy piłkarze będą mieli swoją unikalną osobowość, która będzie się przekładała na ich sposób operowania piłką — mimo że ostateczne decyzje podejmuje gracz. Aby jeszcze lepiej oddać rzeczywistych sportowców, w FIFIE 23 zaimplementowano wiele popisowych ruchów popularnych piłkarzy.

Przeczytaj też: Najlepsze gry battle royale

Premiera FIFY 23 została zaplanowana na 30 września 2022 roku. Gra trafi na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 i Nintendo Switch. Warto wspomnieć, że aktualnie wydanie na wszystkie platformy z wyjątkiem NS można kupić o 20 zł taniej w preorderze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z