Shadowrun Trilogy trafia do PC Game Pass. Okazja na ogranie świetnej trylogii

Shadowrun Trilogy: Console Edition

Na początku miesiąca Microsoft zapowiedział nowe gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja 2023. Niedługo później do abonamentu trafiło Ravenlok, a potem subskrypcję wzbogaciła next-genowa wersja Weird West. Tymczasem dzisiaj oferta PC Game Pass powiększa się o Shadowrun Trilogy.

Shadowrun Trilogy w PC Game Pass

Zwiastun Shadowrun Trilogy

Shadowrun Trilogy to zestaw składający się z trzech taktycznych gier RPG:

  1. Shadowrun Returns – Deluxe Edition
  2. Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut
  3. Shadowrun Hong Kong – Extended Edition

Produkcje zostały utrzymane w cyberpunkowym klimacie, choć nie brakuje w nich także elementów fantasy. W każdej odsłonie Shadowrun możemy liczyć również na interesującą fabułę.

Przeczytaj też: Gry z crossplayem

Shadowrun Trilogy zawita do biblioteki Xbox Game Pass w ciągu kilku godzin, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy od dzisiaj także na PC – konsolowe wydanie, działające również w chmurze, jest dostępne w subskrypcji od dawna.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.