Final Fantasy VII Rebirth wkrótce bez problemów z platyną! Square Enix pracuje już nad patchem

Final Fantasy VII Rebirth platynowe trofeum

Przez ostatnią aktualizację zdobycie platyny w Final Fantasy VII Rebirth stało się niemożliwe. Wydany przez Square Enix patch popsuł bowiem jedno z zadań pobocznych, którego ukończenie jest konieczne do odblokowania najcenniejszego trofeum. Japońska firma zdaje sobie jednak sprawę z problemu i pracuje już nad stosownymi poprawkami.

Nadchodząca aktualizacja Final Fantasy VII Rebirth rozwiąże problemy z platyną na PS5

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X poinformowano, że problem związany z zadaniem „Can’t Stop Won’t Stop” zostanie rozwiązany wraz z nadchodzącą aktualizacją. Square Enix przeprosiło również graczy za wszelkie „niedogodności. Niestety japońska firma nie ujawniło, kiedy użytkownicy mogą spodziewać się wspomnianego patcha.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Square Enix podziękowało jednak graczom za cierpliwość, a także „wsparcie podczas prac nad rozwiązaniem tego problemu”. Wygląda na to, że posiadaczom PlayStation 5 nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję, że Square Enix nie będzie kazać czekać im zbyt długo na nową aktualizację do Final Fantasy VII Rebirth.

Final Fantasy VII Rebirth dostępne jest wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Warto również dodać, że najnowsza produkcja Square Enix zebrała fantastyczne recenzje. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: Push Square

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.