Premiera Final Fantasy VII Rebirth zgodnie z planem. Gracze najwyraźniej nie mają powód do obaw

Final Fantasy VII Rebirth

Na Summer Game Fest 2023 gracze mieli okazję zobaczyć zwiastun Final Fantasy VII Rebirth. Square Enix poinformowało wówczas również, że gra ukaże się na początku 2024 roku. Japońska firma wciąż nie ujawniła jednak dokładnej daty premiery, ale wygląda na to, że fani nie mają powodów do obaw. Wydawca zapewnia bowiem, że plany nie uległy zmianie.

Square Enix zapewnia, że Final Fantasy VII Rebirth ukaże się na początku 2024 roku

Square Enix opublikowało nowy raport finansowy. To właśnie w udostępnionych dokumentach można znaleźć wzmiankę o Final Fantasy VII Rebirth. Japońska firma ponownie poinformowała w nich, że wspomniana produkcja ma zadebiutować na rynku na początku 2024 roku. Niestety wygląda na to, że na dokładną datę premiery trzeba będzie jeszcze nieco poczekać.

Kultowi bohaterowie Cloud, Barret, Tifa, Aerith i Red XIII uciekli z dystopijnego miasta Midgar i ruszają w pościg za Sephirothem, bezwzględnym wojownikiem z przeszłości Clouda, dotychczas uważanym za zmarłego […]. Spodziewaj się nowego standardu prowadzenia opowieści, dynamicznej walki i rozbudowanej eksploracji rozległego świata.

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup Final Fantasy VII Remake

Na koniec warto przypomnieć, że Final Fantasy VII Rebirth zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami wspomnianą produkcją będą mogli cieszyć się wszyscy gracze, a więc nawet osoby, które nie miały okazji zagrać ani w Final Fantasy VII Remake, ani w pierwowzór.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.