Final Fantasy VII Rebirth na świetnym materiale! Square Enix szykuje się do głośnej premiery

Final Fantasy VII Rebirth

Jedną z ostatnich zapowiedzi, jakie dane nam było zobaczyć podczas tegorocznego Summer Game Fest okazało się Final Fantasy VII Rebirt. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze plotki, jakoby Square Enix szykowało ogłoszenie właśnie to wydarzenie. Dowiedzieliśmy, nawet kiedy będziemy mogli spodziewać się premiery tej produkcji.

Final Fantasy VII Rebirth zachwyca na trailerze ujawnionym na Summer Game Fest

Final Fantasy VII Rebirth – trailer

Na tegorocznym Summer Game Fest „gwiazdą wieczoru” okazał się materiał zapowiadający Final Fantasy VII Rebirth. Na przewijających się przez cały materiał ujęciach widzimy, że obrany przez Square Enix styl rozgrywki i grafiki nadal będzie podtrzymany, z tym że zostanie to wszystko odpowiednio ulepszone i upiększone.

Mimo że wszystkie przebitki zachwycają poziomem dopracowania i efektywnością, to najważniejszym elementem całego trailera jest oficjalne potwierdzenie, że Final Fantasy VII Rebirth trafi do rąk graczy już „na początku 2024”.

Przeczytaj też: Gry symulatory

Kup Final Fantasy VII Rebirth

Ciekawość wzbudza też wzmianka, że gra dostępna będzie aż na dwóch płytach, co wskazuje, że zapewne będziemy mieli styczność z naprawdę dużą pozycją. Ostatecznie trzeba przyznać, że posiadacze PlayStation 5 będą mieli co robić, bo dwie premiery produkcji spod szyldu Final Fantasy, a pomiędzy tym jeszcze Spider-Man 2, to dosyć mocne połączenie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.