Final Fantasy VII Remake Intergrade sprzedaje się jak świeże bułeczki. Ranking sprzedażowy ze Steama

Final Fantasy VII Remake Intergrade

Co poniedziałek na stronie SteamDB jest udostępniana nowa lista, która ukazuje dziesięć najlepiej sprzedających się gier na Steamie w ostatnim tygodniu. Przyglądając się najświeższemu zestawieniu, możemy spojrzeć na produkcje, które w minionych siedmiu dniach (od 12 do 19 czerwca 2022 roku) cieszyły się największą popularnością.

Final Fantasy VII Remake Intergrade hitem sprzedażowym na Steamie

Final Fantasy VII Remake Intergrade – trailer

Listę otwiera sprzęt Steam Deck, który wciąż jest bardzo pożądany wśród graczy. Tuż za nim uplasowało się Final Fantasy VII Remake Intergrade, które swoją premierę na Steamie miało w zeszłym tygodniu – tuż po specjalnym wydarzeniu Square Enix, podczas którego zapowiedziano m.in. Final Fantasy VII Rebirth (kontynuację odświeżenia z 2019 roku). Podium natomiast uzupełniło Chivalry 2, które niedawno również miało swoją premierą na platformie Valve.

10 najlepiej sprzedających się produkcji na Steamie z zeszłego tygodnia:

  1. Steam Deck (sprzęt)
  2. Final Fantasy VII Remake Intergrade
  3. Chivalry 2
  4. Monster Hunter Rise
  5. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge (gra jest dostępna również w Xbox Game Pass)
  6. Monster Hunter Rise: Sunbreak
  7. Elden Ring
  8. V Rising
  9. The Quarry
  10. Starship Troopers: Terran Command

Sprawdź także: Nowa Forza Motorsport w szczegółach

Jak widzimy, wydawcom opłaca się wypuszczać swoje starsze gry na nowe platformy. Przygoda Clouda Strife’a i jego ekipy była już wcześniej dostępna na Epic Games Store, a po debiucie na Steamie ponownie jest na ustach wielu graczy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z