Final Fantasy VII Remake trafi na Xboxy!? Reklama Xboxa przyprawiła wielu graczy o mocniejsze bicie serca

Final Fantasy VII Remake Xbox Logo

Posiadacze Xboxów od pewnego czasu mają poważne powody do narzekań, a to za sprawą braku najnowszych wydań cyklu Final Fantasy na swoim sprzęcie. Od dłuższego czasu bowiem produkcje te są zarezerwowane wyłącznie dla konsol PlayStation. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że taki stan rzeczy może wkrótce się zmienić, a wszystko to wyszło na jaw za sprawą jednej grafiki.

Brazylijski oddział Xboxa mógł przedwcześnie wyjawić informacje o debiucie Final Fantasy VII Remake na Xbox

Z okazji Dnia Ojca, który w Brazylii obchodzony był wczoraj tj. 13 sierpnia, tamtejszy oddział Xboxa udostępnił grafikę z życzeniami dla właśnie wszystkich ojców. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że uważniejsi gracze spostrzegli, że pośród ujęć z kilku produkcji znalazł się także Barret z Final Fantasy VII Remake.

Oczywiście od razu rozbudziło to szereg spekulacji wśród graczy, którzy zakładają, że pracownicy odpowiedzialni za brazylijskie media społecznościowe mają zakulisowe informacje na temat potencjalnej premiery tej produkcji na sprzęcie Microsoftu.

Post dosyć szybko został usunięty, zapewne w momencie, gdy administratorzy konta zdali sobie sprawę ze wpadki. Mimo tego wiele osób zdołało utrwalić grafikę na swoich urządzeniach.

Przeczytaj też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Final Fantasy XVI

Na ten moment ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy faktycznie Final Fantasy VII Remake trafi w przyszłości na Xboxy, czy też doszło do zwykłej pomyłki ze strony grafika. Pewne jest natomiast, że w obliczu ostatnich doniesień o nawiązaniu współpracy pomiędzy Square Enix i Microsoftem temat obecności kultowego cyklu RPG-ów będzie regularnie wracać na łamy branżowych portali.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.