Wyciekła data premiery Final Fantasy XVI i zawartość edycji cyfrowych! Gra ma pojawić się zaraz po Diablo 4

Final Fantasy XVI

Na tegorocznym The Game Awards 2022 zobaczymy obszerny pokaz dotyczący Final Fantasy XVI. Natomiast Sony za pośrednictwem PS Store udostępniło nam cały pakiet informacji dotyczący premiery i różnych edycji tej produkcji. Czerwiec 2023 roku zapowiada się naprawdę obiecująco. 

Data premiery Final Fantasy XVI i zawartość edycji cyfrowych

Zwiastun Final Fantasy XVI

Jak podaje serwis Insider Gaming, w bazie danych PlayStation zawarto informacje na temat daty premiery Final Fantasy XVI oraz szczegóły dotyczące przedpremierowych, cyfrowych edycji gry — Standard i Deluxe. W obu przypadkach możemy liczyć na fanty, które pomogą nam w rozgrywce, a przynajmniej przyspieszą początkowy rozwój. Wszystkie oficjalne szczegóły poznamy już w nocy podczas ceremonii The Game Awards 2022.

Final Fantasy XVI — Edycja Standardowa

  • Podstawowa wersja gry;
  • Broń Braveheart;
  • Element wyposażenia Ketsy’s Lucky Charm — po założeniu zwiększa ilość zdobywanego gill;
  • Element wyposażenia Scholar’s Glasses — po założeniu zwiększa ilość zdobywanych punktów doświadczenia;

Final Fantasy XVI — Cyfrowa Edycja Deluxe 

  • Zawartość Edycji Standardowej 
  • Cyfrowy Mini Artbook
  • Cyfrowy Mini Soundtrack

Zobacz też: Smartfon do gier – najlepsze modele

Zgodnie z przekazanymi w przecieku informacjami, premiera Final Fantasy XVI odbędzie się już 22 czerwca 2023 roku na PS5. Dwa tygodnie wcześniej wypada rzekomy termin wydania Diablo 4 oraz Street Fighter 6. Jeżeli doniesienia się potwierdzą, to czekają nas naprawdę ekscytujące wakacje!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.