Street Fighter 6 z datą premiery! Plany Capcomu zdradził PlayStation Store

Street Fighter 6

Popularne sklepy z grami mają ostatnio tendencję do rujnowania ogłoszeń wydawców. Najpierw plany Electronic Arts pokrzyżował Steam, zdradzając premierę Star Wars Jedi: Ocalały, a teraz to samo ze Street Fighterem 6 zrobił PlayStation Store.

Data premiery Street Fightera 6

Zwiastun Street Fightera 6

PlayStation Store zostało najwyraźniej zaktualizowane za szybko. Przez krótki moment, który szybko udokumentowali czujni gracze, Street Figher 6 pojawił się w sklepie w trzech edycjach (Standard, Deluxe oraz Ultimate). Razem ze szczegółami wszystkich zestawów podano datę premiery – 6 czerwca 2023 roku.

Oficjalne potwierdzenie planów Capcomu powinniśmy dostać już dzisiejszej nocy. Street Fighter 6 będzie częścią The Game Awards 2022. Podczas gali zobaczymy prawdopodobnie nowy zwiastun gry, a po ogłoszeniu daty premiery ruszą preordery.

Przeczytaj też: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do Xbox Series X|S

Wygląda na to, że fani bijatyk na długo wyczekiwanego Street Fightera 6 będą musieli poczekać jeszcze pół roku. Czerwiec 2023 roku szykuje się na bardzo mocny miesiąc.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z