Datę premiery Final Fantasy XVI poznamy podczas The Game Awards 2022? Gra dostanie specjalną prezentację

Final Fantasy XVI

Fani z niecierpliwością oczekują kolejnych informacji na temat Final Fantasy XVI. Miesiąc temu gra była na ostatniej prostej, jednak do dzisiaj mieliśmy tylko przybliżoną datę premiery. To może zmienić się już podczas gali The Game Awards 2022, gdzie ma pojawić się specjalna prezentacja na żywo, związana z najnowszą odsłoną serii, która umożliwiła sukces PlayStation

Oficjalnie zapowiedziano specjalny panel dotyczący Final Fantsy XVI podczas The Game Awards 2022.

Geoff Keighley, gospodarz i producent The Game Awards 2022, oficjalnie zapowiedział specjalną prezentację podczas gali, która odbędzie się 9 grudnia 2022 roku. Wystąpi w niej Naoki Yoshida, producent Final Fantasy XVI (co podkreślono), więc prawdopodobnie otrzymamy nieco informacji na temat tytułu, w tym konkretną datę premiery.

Zobacz też: Najlepsze gry ruchowe na Nintendo Switch

Potwierdzają to niejako plotki, że termin wydania Final Fantasy XVI poznamy właśnie podczas ceremonii wręczenia nagród i wtedy też ruszy przedsprzedaż gry. Obecnie wiemy, że produkcja ma pojawić się na rynku latem 2023 roku, początkowo będzie dostępna tylko na PS5, a przed premierą otrzymamy wersję demo

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.