Demo Final Fantasy XVI może zostać udostępnione lada moment. Pliki gry wylądowały już w PS Store

Final Fantasy XVI

Do debiutu Final Fantasy XVI pozostało już naprawdę niewiele czasu. Gracze oczekują go z zapartym tchem, gdyż będzie to jedna z największych premier na PlayStation 5 w tym roku. Tymczasem w PS Store pojawiły się pliki, które sugerują, że już na dniach będziemy mogli ogrywać wersję demo dzieła Square Enix.

Pliki w PS Store zdradzają, że nadciąga demo Final Fantasy XVI

W ostatnim czasie przybywa coraz więcej informacji o Final Fantasy XVI, gdyż twórcy cały czas podkręcają atmosferę przed debiutem. Warto przypomnieć, że gra zaoferuje szereg atrakcji już w dniu premiery. Jednak, mimo to część graczy i tak będzie chciała sprawdzić produkcję przed jej zakupem lub żeby upewnić się w swojej decyzji, dlatego też ma zostać udostępniona wersja demonstracyjna Final Fantasy XVI.

Square Enix często udostępnia wersje demo swoich produkcji i tak ma być także w przypadku Final Fantasy XVI, gdyż zapowiedział to jeden z głównych deweloperów gry jeszcze w zeszłym roku. Wygląda na to, że demo FFXVI zostanie udostępnione na dniach, ponieważ pliki wersji demonstracyjnej wylądowały już w bazie PlayStation Store. Do premiery gry pozostały zaledwie 3 tygodnie, dlatego demo może zostać udostępnione w każdej chwili.

Warto przypomnieć, że zgodnie ze słowami producenta Final Fantasy XVI, czyli Noakiego Yosihdy, wersja demonstracyjna Final Fantasy XVI ma zapewnić kilka godzin rozgrywki i zaprezentować sam początek zabawy. Co więcej, jeżeli gracze zdecydują się na zakup pełnej wersji gry po ograniu dema, to będą oni mogli przenieść swoje postępy i kontynuować rozgrywkę bez zaczynania od nowa.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Kup Final Fantasy XVI

Premiera Final Fantasy XVI odbędzie się 22 czerwca 2023 roku, a sama gra trafi wówczas na PlayStation 5. Wersja pecetowa pojawi się na rynku w późniejszym czasie. Będziecie sprawdzać produkcję Square Enix? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.