Final Fantasy XVI przedwcześnie trafiło do niektórych graczy. Uważajcie na spoilery fabularne

Final Fantasy XVI

Już dokładnie za 6 dni zadebiutuje pełna wersja Final Fantasy XVI, a więc jedna z bardziej oczekiwanych produkcji od Square Enix. Najwięksi zapaleńcy mogą jednak osłodzić sobie to oczekiwania na ten dzień, ogrywając udostępnioną ostatnio wersję demonstracyjną. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że w najbliższych dniach lepiej się mieć na baczności — gra przedwcześnie trafiła do niektórych osób!

Final Fantasy XVI z wyciekiem na tydzień przed premierą

Final Fantasy XVI
Final Fantasy XVI

Jak donosi redakcja PushSquare bardzo możliwe jest, że część fizycznych kopii Final Fantasy XVI została dostarczona graczom jeszcze przed premierą. Część z tych szczęśliwców postanowiła najwidoczniej popsuć zabawę innym i zaczęli oni udostępniać materiały (filmy, grafiki, ale także teksty), które mogą być traktowane jako poważne spoilery fabularne.

Dziennikarze wspomnianego portalu postanowili przyjrzeć się bliżej całej sprawie i potwierdzili, że faktycznie ujawniane media pochodzą z najnowszej gry od Square Enix. Na moment pisania tego newsa ani deweloperzy, ani Sony (które odpowiada za wydanie gry) nie wydali żadnego oświadczenia w tej sprawie.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Dla osób wyczekujących tej premiery jest to na pewno dość trudna sytuacja, bo przez najbliższy czas muszą szczególnie uważać, aby nie natknąć się na żadne spoilery, a o to bardzo łatwo w np. w social mediach.

Kup Final Fantasy XVI

Warto w tym miejscu podkreślić, że nawet jeśli twórcy wezmą się za usuwanie materiałów z sieci, to nie ma pewności, że zrobią to ze stuprocentową skutecznością. Wszystkim zainteresowanym dziełem od Square Enix radzimy uważać, zwłaszcza podczas przeglądania wątków związanych z grami.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.