Flynn: Son of Crimson od dzisiaj w Xbox Game Pass. Forza Motorsport 7 i pięć innych gier opuszcza usługę

Flynn: Son of Crimson

Przedwczoraj Xbox Game Pass opuściło Red Dead Online. Niestety dziś z abonament Microsoftu wylatują kolejne gry, w których skład wchodzą m.in. takie tytuły jak Forza Motorsport 7, Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści czy Company of Heroes 2. Dobra wiadomość jest taka, że w zamian biblioteka Xbox Game Pass wzbogaca się o Flynn: Son of Crimson.

Flynn: Son of Crimson debiutuje w Xbox Game Pass, a 6 gier znika z abonamentu

Zwiastun Flynn: Son of Crimson

Flynn: Son of Crimson to platformówka utrzymana w konwencji metroidvanii. Opowieść rozgrywa się na wyspie Rosantica, a jej głównym bohaterem jest tytułowy Flynn – młody chłopak, który ma za zadanie powstrzymać ekspansję mrocznego wymiaru na bliskie jego sercu tereny. Motywem przewodnim gry jest eksploracja, a także pokonywanie przeciwników, w tym stanowiących spore wyzwanie bossów.

Flynn: Son of Crimson pojawi się w Xbox Game Pass już dzisiaj, prawdopodobnie między 16:00 a 18:00. W ramach usługi Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Dobre wieści już za nami, więc najwyższa pora skupić się na tych mniej ciekawych. Bez przedłużania, dziś Xbox Game Pass opuszczają następujące produkcje:

  1. Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Forza Motorsport 7 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Hotshot Racing (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  4. Company of Heroes 2 (PC)
  5. Disgaea 4 (PC)
  6. The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione tytuły znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Microsoft Store o 20% taniej. Wyjątkiem jest w tym przypadku Forza Motorsport 7, bo grę przeceniono aż o 75%.

PS. Flynn: Son of Crimson to platformówka, a jeśli lubicie gry z tego gatunku, to koniecznie sprawdźcie nasz artykuł poświęcony najlepszym platformówkom z Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z