Football Manager 2022 i Grow: Song of the Evertree za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Football Manager 2022

Mamy dzisiaj czwartek, a jak czwartek, to nowa oferta Xbox Free Play Days. Tym razem Microsoft udostępnił graczom do przetestowania za darmo Football Manager 2022 oraz Grow: Song of the Evertree. Oczywiście z oferty mogą skorzystać tylko subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, ale takich z pewnością nie brakuje.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Football Manager 2022 i Grow: Song of the Evertree za darmo w Xbox Free Play Days (7 – 10 kwietnia 2022)

Zwiastun Grow: Song of the Evertree

Football Manager 2022 to najnowsza odsłona symulatora, którego motywem przewodnim jest gra w piłkę nożną. Z kolei Grow: Song of the Evertree jest przygodówką osadzoną w świecie fantasy, w której przemierzamy różnorodne krainy, wznosząc własne budowle i wykonując zadania.

Jak już ustaliliśmy, obie gry są aktualnie dostępne za darmo w ramach oferty Xbox Free Play Days. Abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą ogrywać je bezpłatnie do nadchodzącej niedzieli, czyli 10 kwietnia.

  1. Pobierz Football Manager 2022 Xbox Edition z Xbox Store
    • Dostępność: PC, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Grow: Song of the Evertree z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Remake Max Payne 1 i 2 zapowiedziany

Warto zaznaczyć, że Football Manager 2022 jest dostępny w bibliotece Xbox Game Pass, więc z tej gry ucieszą się raczej tylko posiadacze abonamentu Xbox Live Gold.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z