Football Manager 2023 wreszcie z datą premiery na PS5! Gra będzie tańsza dla abonentów PlayStation Plus

football manager 2023

Już na początku listopada studio Sports Interactive poinformowało, że Football Manager 2023 nie zadebiutuje w terminie na PlayStation 5. Wygląda jednak na to, że twórcom udało się już uporać ze wszystkimi problemami. Deweloperzy ujawnili dziś bowiem, kiedy wspomniana produkcja ukaże się na najnowszej konsoli Sony.

Premiera Football Manager 2023 na PlayStation 5 odbędzie się na początku lutego

Zgodnie z przekazanymi informacjami premiera Football Manager 2023 na PlayStation 5 odbędzie się już 1 lutego, czyli dokładnie za tydzień. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Abonenci usługi PlayStation Plus będą mogli bowiem przez ograniczony czas nabyć wspomniany tytuł z 20% zniżką.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Premierowa promocja będzie dostępna do 14 lutego. Deweloperzy ze studia Sports Interactive poinformowali także, że po zamknięciu okna transferowego Football Manager 2023 doczeka się darmowej aktualizacji, dzięki której do dyspozycji graczy oddane zostaną aktualne składy klubowych drużyn.

Zobacz też: Najlepsze karty graficzne do 1000 zł

Na koniec warto przypomnieć, że Football Manager 2023 dostępne jest obecnie na komputerach osobistych oraz Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcja studia Sports Interactive znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass. Użytkownicy urządzeń mobilnych z system iOS i posiadacze Nintendo Switch mogą natomiast cieszyć się wersją Touch, która posiada interfejs dostosowany do ekranów dotykowych.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.