Forspoken — główny wątek fabularny nie powala swoją długością. Gameplay z całej gry już dostępny w sieci

Forspoken

Square Enix prowadząc kampanię promocyjną Forspoken zapowiadało, że bardzo interesującą pozycję, której przejście powinno zająć około 30 godzin. Dość szybko po tej informacji pojawiły się głosy, które mówiły, że tytuł ten będzie można ukończyć zdecydowanie szybciej. Najnowszy materiał udostępniony przez jednego z graczy udowadnia, że potrzeba na to zaledwie kilka godzin.

Gracze są rozczarowani czasem, jaki potrzebny jest na przejście Forspoken

Forspoken — gameplay

Na kanale GamersPrey pojawił się materiał prezentujący kompletny gameplay z Forspoken, który łącznie trwa 8 godzin i 8 minut. Oczywiście w trakcie trwania tej rozgrywki gracz nie odnalazł wszystkich sekretów i raczej pobieżnie zwiedzał przebyte lokacje, skupiając się wyłącznie na głównym wątku fabularnym.

Mimo tego wiele osób może czuć rozczarowana tym, że tak mocno promowana produkcja od Square Enix oferuje raczej skromną historię, która zdaje się bardziej dodatkiem do otwartego świata, aniżeli wartością samą w sobie.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Niemal od razu pod materiałem pojawiły się komentarze krytykujące produkcję właśnie za zdecydowanie za krótki wątek główny. Grze oberwało się również za niezbyt porywającą oprawę wizualną, czy irytujące kwestie dialogowe. Na koniec warto przypomnieć, że opinie recenzentów na temat Forspoken powinniśmy poznać jeszcze dziś.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!