Wiemy, kiedy spadnie embargo na recenzje Forspoken. Square Enix obawia się opinii recenzentów?

Forspoken

Wczoraj Square Enix ujawniło wymagania sprzętowe Forspoken. Japońska firma opublikowała również zwiastun prezentujący pecetową wersję gry. Wiele osób z pewnością czeka jednak na recenzje wspomnianego tytułu. Niestety okazuje się, że opinie branżowych mediów trafią do sieci na krótko przed premierą produkcji.

Embargo na recenzje Forspoken spadnie dopiero na dzień przed premierą gry

Forspoken – zwiastun prezentujący system walki

Zgodnie z informacjami dostępnymi w serwisie OpenCritic, embargo na publikację recenzji Forspoken spadnie dopiero w poniedziałek – 23 stycznia – o 15:00 czasu polskiego. Oficjalna premiera wspomnianej produkcji odbędzie się natomiast dzień później. Gracze będą mieli więc mało czasu na zapoznanie z opiniami recenzentów i podjęciem ostatecznej decyzji o kupnie gry.

Warto wspomnieć, że wydana w grudniu na PlayStation 5 wersja demonstracyjna Forspoken nie była wolna od wad. Użytkownicy narzekali przede wszystkim na trudności z utrzymaniem płynności animacji na poziomie 60 klatek na sekundę, a także na problemy z HDR.

Deweloperzy już jakiś czas temu zapewnili jednak, że premierowa wersja Forspoken będzie pozbawiona wymienionych wyżej problemów. Graczom, którzy czekają na produkcję studia Luminous Productions, nie pozostaje więc nic innego, jak trzymać twórców za słowo i wypatrywać pierwszych recenzji, które zweryfikują tę obietnicę.

Zobacz też: Najlepszy VPN

Forspoken zadebiutuje 24 stycznia zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation 5. W zeszłym tygodniu Square Enix opublikowało również kinowy zwiastun produkcji, który miał przypomnieć graczom o nadchodzącej premierze tytułu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!