Forspoken może otrzymać przedpremierową wersję demonstracyjną. Sony przypadkiem mogło ujawnić plany

Forspoken

W ostatnim czasie wieści na temat Forspoken było jak na lekarstwo. Ostatnie konkretne doniesienia pochodzą dokładnie z listopada, kiedy to twórcy udostępnili materiał dający nieco większy pogląd na kwestię poruszania się po świecie gry. Teraz dowiedzieliśmy się, że oczekujący gracze mogą spodziewać się przedpremierowej wersji demonstracyjnej.

Wersja demonstracyjna Forspoken może zostać ujawniona podczas The Game Awards 2022

Forspoken wersja demo twitter
Wpis japońskiego oddziału PlayStation na temat wersji demo Forspoken

Wczoraj na japońskim koncie PlayStation przypadkowo pojawił się post zapraszający na pokaz Forspoken. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wpis okraszony został błędną grafiką zapowiadającą pojawienie demonstracyjnej wersji gry. Wpis został co prawda szybko usunięty, jednak chyba wszyscy wiemy, że w internecie nic nie ginie.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy — najlepsze modele

Więcej informacji na temat wersji demonstracyjnej Forspoken powinniśmy poznać podczas The Game Awards 2022. Trzeba przyznać, że byłby to bardzo miły gest ze strony Square Enix, które odpowiada za wydanie tej produkcji. W końcu firma zdecydowała się na podobny krok w przypadku Final Fantasy XVI, które również otrzyma swoją przedpremierową wersję demo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.