Forspoken na zwiastunie z fragmentami rozgrywki z Tokyo Game Show 2022

Forspoken

Kilka dni temu jeden z reżyserów Forspoken ujawnił, ile godzin zajmie graczom ukończenie głównego wątku fabularnego. Tymczasem nadchodząca produkcja studia Luminous Productions doczekała się nowego zwiastuna z okazji trwających targów Tokyo Game Show. Dzięki materiałowi zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji.

REKLAMA

Nowy zwiastun Forspoken prezentuje japoński dubbing

Forspoken – zwiastun z Tokyo Game Show 2022

Najnowszy trailer pozwala także posłuchać japońskiego dubbingu. Ponadto oprócz nowych fragmentów rozgrywki zwiastun pokazuje również kilka scenek przerywnikowych, gdzie występuje zarówno protagonistka o imieniu Frey – której głosu oraz wizerunku użyczyła brytyjska aktorka polsko-jamajskiego pochodzenia Ella Balinska – jak i inni ważni dla historii bohaterowie.

Udaj się z Frey na niezapomnianą wyprawę w poszukiwaniu drogi powrotnej do domu z zapierającej dech w piersiach, magicznej krainy, do której została w tajemniczy sposób przeniesiona bohaterka. Odkryj sekrety Athii, wędrując przez ziemie spustoszone zarazą, i naucz się posługiwać niewyobrażalną mocą.

głosi opis produkcji na Epic Games Store.

Zobacz też: Kody do GTA 5

Forspoken ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 dokładnie 24 stycznia 2023 roku. Produkcja miała trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu, ale już na początku sierpnia Square Enix oraz deweloperzy ze studia Luminous Productions poinformowali, że na premierę produkcji będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!