Forspoken na zwiastunie z fragmentami rozgrywki z Tokyo Game Show 2022

Forspoken

Kilka dni temu jeden z reżyserów Forspoken ujawnił, ile godzin zajmie graczom ukończenie głównego wątku fabularnego. Tymczasem nadchodząca produkcja studia Luminous Productions doczekała się nowego zwiastuna z okazji trwających targów Tokyo Game Show. Dzięki materiałowi zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji.

Nowy zwiastun Forspoken prezentuje japoński dubbing

Forspoken – zwiastun z Tokyo Game Show 2022

Najnowszy trailer pozwala także posłuchać japońskiego dubbingu. Ponadto oprócz nowych fragmentów rozgrywki zwiastun pokazuje również kilka scenek przerywnikowych, gdzie występuje zarówno protagonistka o imieniu Frey – której głosu oraz wizerunku użyczyła brytyjska aktorka polsko-jamajskiego pochodzenia Ella Balinska – jak i inni ważni dla historii bohaterowie.

Udaj się z Frey na niezapomnianą wyprawę w poszukiwaniu drogi powrotnej do domu z zapierającej dech w piersiach, magicznej krainy, do której została w tajemniczy sposób przeniesiona bohaterka. Odkryj sekrety Athii, wędrując przez ziemie spustoszone zarazą, i naucz się posługiwać niewyobrażalną mocą.

głosi opis produkcji na Epic Games Store.

Zobacz też: Kody do GTA 5

Forspoken ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 dokładnie 24 stycznia 2023 roku. Produkcja miała trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu, ale już na początku sierpnia Square Enix oraz deweloperzy ze studia Luminous Productions poinformowali, że na premierę produkcji będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z