Wielka reklama Fortnite w Las Vegas! Epic Games promuje nadchodzące tryby gry na The Sphere

Fortnite The Sphere

The Sphere to unikalne miejsce na mapie Las Vegas. Kulista konstrukcja licząca 112 m wysokości i 157 m szerokości w całości pokryta jest panelami LED, co przekłada się na imponujące 54 tys. m2 powierzchni reklamowej. W październiku obiekt został wykorzystany przez Microsoft, a teraz mieszkańcy miasta mogą podziwiać zapowiedź trzech trybów rozgrywki, które niebawem trafią do Fortnite.

Eminem w Fortnite przyciągnął przed ekrany 11,6 mln graczy. Twórcy zaprezentowali nowe tryby

Wczorajsze wydarzenie Wielki Wybuch, stanowiące zwieńczenie czwartego rozdziału Fortnite, obfitowało w nowości. Zgodnie z zapowiedziami, w grze pojawił się Eminem, ale koncert amerykańskiego rapera nie był jedyną niespodzianką.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Już 7 grudnia gracze będą mogli przetestować LEGO Fortnite. Według zapowiedzi rozgrywka ma toczyć się w dużym, otwartym świecie, nie zabraknie także elementów craftingu oraz survivalu. Zamiast klasycznych materiałów (drewna, kamienia i metalu) do budowy rozmaitych obiektów wykorzystamy znane na całym świecie klocki.

Na 8 grudnia Epic Games zaplanowało premierę Rocket Racing. Tryb został opracowany przez studio Psyonix, czyli twórców Rocket League. Podobnie jak innych grach wyścigowych typu arcade nie zabraknie widowiskowego driftowania, zbierania power-upów i lotów na długie dystanse.

9 grudnia to moment debiutu Fortnite Festival. Weterani Guitar Hero lub Rock Band poczują się jak w domu, ponieważ do jego stworzenia zaangażowano studio Harmonix.

Przeczytaj także: Najlepsze gry offline

Jak podaje serwis Fortnite.GG, w szczytowym momencie zalogowanych było ponad 11,6 mln graczy. Niestety nie wszyscy mogli obejrzeć wydarzenie na własne oczy, ponieważ serwery po raz kolejny nie wytrzymały zainteresowania – oczekiwanie w kolejce sięgało nawet 2 godzin!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.